Kurumsal
Altınordu İnşaat, inşaat taahhüt firması olarak yurt içi ve yurt dışı inşaat hizmetleri alanında inşaat sektörümüzün temel sorunu olan kalite, maliyet ve süre konularında kesin ve net çözümler ortaya koyarak konularında uzman, profesyonel kadrosuyla geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun, uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

Altınordu İnşaat, gerçekleştirdiği başarılı altyapı ve üst yapı projeleriyle geleceğe umutla bakmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurucularının mühendislik geçmişi ve teknik bilgi birikimiyle yüklendiği projeleri eksiksiz ve tam zamanında teslim etmesiyle sektöründe her geçen gün derinleşen Altınordu İnşaat; bu gücünü uzman ve deneyimli kadrolarından almaktadır.

Günümüzde Türk inşaat sektörü dünyanın her noktasında yetkinliğini kanıtlamış, yaptığı dev projeleri ve işçilik kalitesiyle hızla büyümektedir. 2010 yılında dünyanın 16. büyük ekonomisi olan ve 2023 yılında dünyanın 10. büyük ekonomisi olması beklenen ülkemizde, bir müteahhitlik firması olarak bize de bu hedefe ulaşmak için büyük görevler düştüğüne inanıyoruz. Gelecekte sektörün, alanında rekabetçi ve katma değeri yüksek projelerle ve buna bağlı iş akış modellerinin şekilleneceği bir sürece doğru gittiğini biliyoruz ve gelecek planlarımızı da bu doğrultuda yapmaktayız.

İnşaat sahalarımızda ve projelerimizde çevreye gösterdiğimiz özen ve iş ve işçi güvenliğine olan hassasiyetimiz bizi alanımızda farklı kılan önemli unsurlardan biri olarak görüyoruz. Bu alana ilişkin yaptığımız yatırımın insana olduğunu biliyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın da üstün gayreti bizi mutlu eden diğer bir noktadır. Çünkü biz küçük bir hatanın veya eksikliğin insan yaşamına olumsuz yansıyacağının bilincindeyiz. Deprem kuşağında olan ülkemizin yapı kalitesinin artırılması için bize de büyük görevler düştüğü düşüncesiyle hareket etmekteyiz.

Altınordu İnşaat olarak uzmanlık ve iş akışını üst yapı ve alt yapı iki temel alanda sınıflandırmış durumdayız. Üst yapı gurubumuz daha çok kamu inşaat taahhütleri ve özel sektör çeşitli yapı guruplarında yoğunlaşırken; Alt yapı gurubumuz hes, baraj, metro ve sanatsal yapı alanlarına odaklanmıştır.

Projelerimize ilişkin daha detaylı bilgi talep ettiğinizde firma tanıtım dosyamızın tarafınıza iletileceğini belirtir, sizleri de bu vesile ile aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,